UA-2026-08-20-008958-a-a1
Договір №107/26
Підписано КЕП/УЕП
Теплообмінник ATON
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
aa4641da661e482a925cd8bfab39bc49
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:44
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
160 800,00 грн. без ПДВ
Сума:
160 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 13:43
Назва документу
Untitled.FR12.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 13:42
Допомога ЗСУ