UA-2026-08-20-014063-a-a1
Договір №2026-2
Підписано КЕП/УЕП
15110000-2 М'ясо (філе куряче, охолоджене, свинина охолоджена, лопатка без кістки)
окремими партіями згідно з попередніми заявками Покупця, два-три рази на тиждень
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15110000-2 М’ясо
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
37eaad7966444f3bb7419d107843b51d
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:29
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
388 800,00 грн. з ПДВ
Сума:
388 800,00 грн. з ПДВ
324 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:29
Назва документу
Лист
Додатки до договору
Дата модифікації
31.08.2026 10:27
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 10:27
Допомога ЗСУ