UA-2026-08-19-010524-a-a1
Договір №141
Підписано КЕП/УЕП
Інтерактивні панелі НУШ
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України згідно з інструментом Ukraine Facility та співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility. Товар повинен походити з прийнятних к...
більше
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
7eaaf27d6a9f4b11a7604dc070d568cb
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:51
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
477 648,00 грн. з ПДВ
Сума:
477 648,00 грн. з ПДВ
398 040,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Санкції.pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:47
Назва документу
КБВ.pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:47
Назва документу
ДОГОВІР панелі.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 15:47
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:51
Допомога ЗСУ