UA-2026-08-11-009495-a-a1
Договір №31
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів Блажівського ліцею Рокитнівської селищної ради...
Відповідно до ст.197.1.7 Податкового Кодексу України та Постанови КМУ від 02.02.2011р. №116 зі змінами, операції з постачання послуг з харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах звільняют...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55320000-9 Послуги з організації харчування
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1715f65f9f6c4564ba369fe1bf32ada6
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:37
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
915 431,40 грн. без ПДВ
Сума:
915 431,40 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Dg.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
31.08.2026 12:35
Назва документу
D.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:34
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:37
Допомога ЗСУ