UA-2026-08-12-001458-a-a1
Договір №71
Підписано КЕП/УЕП
Комплекти навчальних засобів для лабораторії біології
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 39162000-5 Приладдя для навчальних закладів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
18a74a31586d40c9a2809839a26ab70d
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:46
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
560 100,00 грн. з ПДВ
Сума:
560 100,00 грн. з ПДВ
466 750,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:34
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:40
Допомога ЗСУ