UA-2026-08-11-013127-a-a1
Договір №31/08
Підписано КЕП/УЕП
Послуги їдальні
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
41e57a1a243c40a4a7512aaec8e4a74c
Дата останніх змін:
31.08.2026 13:42
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 149 248,19 грн. без ПДВ
Сума:
2 149 248,19 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 13:37
Назва документу
дог2149248 Послуги їдальні.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 13:36
Допомога ЗСУ