UA-2026-08-13-008622-a-a1
Договір №52
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з організації шкільного харчування
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
59fd9d07489f41b0929b9775b3df2171
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:52
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
3 944 924,00 грн. без ПДВ
Сума:
3 944 924,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір харчування.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 11:16
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:48
Допомога ЗСУ