UA-2026-07-27-006345-a-a2
Договір №253
Підписано КЕП/УЕП
Лінолеум та комплектуючі
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44112000-8 Будівельні конструкції різні
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8ea0d3e175c546d0b124e71b99ce06ea
Дата останніх змін:
31.08.2026 09:26
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
99 778,50 грн. з ПДВ
Сума:
99 778,50 грн. з ПДВ
83 148,75 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір про закупівлю
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 09:21
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 09:23
Допомога ЗСУ