UA-2026-08-12-000561-a-a1
Договір №81/26-БК
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт захисної споруди цивільного захисту (найпростіше укриття) в комунальній організації (установа, заклад) Шосткинський навчально-виховний комплекс: Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІ...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
37d4ae45904843b89573239df53242a0
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:23
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
349 359,61 грн. з ПДВ
Сума:
349 359,61 грн. з ПДВ
291 133,01 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
147_ДЦ_ПВР_1.rtf
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
147_ДЦ_ДЦ (2).rtf
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
Договір 81-26-БК від 31.08.26.doc
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
ПВР до Дог.81-26-БК.PDF
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
Договірна ціна Дог. 81-26-БК.PDF
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
Договір 81-26-БК від 31.08.26.PDF
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:09
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:18
Допомога ЗСУ