UA-2026-08-19-006734-a-a1
Договір №0406154
Підписано КЕП/УЕП
Квадрат сталевий 12х12
Кошти державного бюджету
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
e9826f5a50ef4ab294264eb398fb5c40
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:14
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
4 728,24 грн. без ПДВ
Сума:
4 728,24 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
дог0406154.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 10:13
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:14
Допомога ЗСУ