UA-2026-08-18-013489-a-a1
Договір №135
Підписано КЕП/УЕП
туалетний папір та рушники паперові (санітарно-гігієнічні товари)
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
140497bbfb024ad597916b99ce9496d4
Дата останніх змін:
28.08.2026 07:18
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
14 970,00 грн. з ПДВ
Сума:
14 970,00 грн. з ПДВ
12 475,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
КБВ.docx
-
Дата модифікації
28.08.2026 07:15
Назва документу
Договір 135 від 28.08.2026р..pdf
-
Дата модифікації
28.08.2026 07:15
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 07:18
Допомога ЗСУ