UA-2026-08-12-012364-a-a1
Договір №1/08
Підписано КЕП/УЕП
Книги для поповнення бібліотечного фонду
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 22110000-4 Друковані книги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ac1702667fb74937bb7d048570bf707b
Дата останніх змін:
31.08.2026 08:56
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
512 355,00 грн. без ПДВ
Сума:
512 355,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 08:52
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 08:54
Допомога ЗСУ