UA-2026-07-15-005053-a-a1
Договір №14
Підписано КЕП/УЕП
вугілля камяне
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
afcd92268c4f4d7d8bbd51a668db69e6
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
31.08.2026 11:22
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
146 279,10 грн. з ПДВ
Сума:
146 279,10 грн. з ПДВ
121 899,25 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:58
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:58
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:58
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:58
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:58
Назва документу
проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:57
Назва документу
Проект договору
-
Дата модифікації
31.08.2026 10:57
Назва документу
Проект договору
Проект договору
Дата модифікації
31.08.2026 10:57
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 11:16
Допомога ЗСУ