UA-2026-08-07-010416-a-a1
Договір №№ 4
Підписано КЕП/УЕП
Розроблення документації із землеустрою для територій та об’єктів природно-заповідного фонду
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
d54511717cab4423ba711efacda4a00b
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:07
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
191 832,00 грн. з ПДВ
Сума:
191 832,00 грн. з ПДВ
159 860,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір № 4
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 09:58
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:04
Допомога ЗСУ