UA-2026-08-12-011716-a-a1
Договір №4442-31.08
Підписано КЕП/УЕП
Драбини
Організатор:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44423200-3 Драбини
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8c814f6ecb97443399f5cb4e1af45df2
Дата останніх змін:
31.08.2026 16:42
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
11 974,38 грн. з ПДВ
Сума:
11 974,38 грн. з ПДВ
9 978,65 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Підписаний контракт
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 16:39
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 16:41
Допомога ЗСУ