UA-2026-08-06-004781-a-a1
Договір №№7772022120963П-Т326/164
Підписано КЕП/УЕП
Електрична енергія
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
b6bc875186334a85985074e57dc2fadb
Дата останніх змін:
28.08.2026 13:06
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
4 514 999,99 грн. з ПДВ
Сума:
4 514 999,99 грн. з ПДВ
3 762 499,99 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 12:54
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 12:56
Допомога ЗСУ