UA-2026-08-04-008252-a-a1
Договір №№152
Підписано КЕП/УЕП
Електричні акумулятори для ремонту рухомого складу (ДК 021-2015 - 31430000-9 - Електричні акумулятори)...
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31430000-9 Електричні акумулятори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8b0e44ca66c046f69bdef28d003cba00
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:17
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 892 640,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 892 640,00 грн. з ПДВ
1 577 200,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:12
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:10
Допомога ЗСУ