UA-2026-08-03-001556-a-a2
Договір №105
Підписано КЕП/УЕП
Кейтерингові послуги в Білківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 (с.Білки, вул. Конституції, 58) для учнів 1-4 класів...
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
1b6c89517444477392e9e2f9da89de2c
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:07
Діє
Період дії договору:
з 01.09.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
431 520,00 грн. без ПДВ
Сума:
431 520,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:05
Назва документу
Договір №105
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 10:04
Допомога ЗСУ