UA-2026-08-18-003476-a-a1
Договір №Ц-351
Підписано КЕП/УЕП
Сир кисломолочний ваговий 9% ДСТУ 4554
Поставка товару окремими партіями 5-10 кг. за заявкою покупця в робочі дні з 8 до 16 год.
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15540000-5 Сирні продукти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
5b343f019a2f40559b1e93618f1f52a7
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:58
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
6 750,00 грн. без ПДВ
Сума:
6 750,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір Ц-351.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 10:45
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:57
Допомога ЗСУ