UA-2026-08-06-011944-a-a1
Договір №27
Підписано КЕП/УЕП
Запасні частини до транспортних засобів (KIA, MITSUBISHI, CHEVROLET, LAND ROVER, AUDI, TOYOTA)
Замовник підтверджує, що є суб’єктом, на якого поширюється дія Постанови Кабінету Міністрів України № 178 від 02 березня 2022 року «Про деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ada631594c0e4cbfa6ea882f6f5be6b7
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:42
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
151 000,00 грн. без ПДВ
Сума:
151 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 15:34
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:38
Допомога ЗСУ