UA-2026-08-03-004862-a-a1
Договір №41/35/1
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з підключення, підтримки, ведення та управління 3 акаунтів Starlink
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 72410000-7 Послуги провайдерів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
657806391bb04909ad1b9995b12fc782
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:57
Діє
Період дії договору:
з 01.09.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
63 120,00 грн. з ПДВ
Сума:
63 120,00 грн. з ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:53
Назва документу
41-35-1 від 31.08.26.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:52
Допомога ЗСУ