UA-2026-08-11-009818-a-a1
Договір №104
Підписано КЕП/УЕП
Вугілля кам’яне марки Г(Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6f7ba1bd44e647d48f84de4a9694040a
Дата останніх змін:
31.08.2026 10:27
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
537 390,00 грн. з ПДВ
Сума:
537 390,00 грн. з ПДВ
447 825,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
підписаний договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 09:57
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 10:21
Допомога ЗСУ