UA-2026-08-06-008892-a-a1
Договір №215-П
Підписано КЕП/УЕП
«Поточний (аварійний) ремонт покрівлі в Ліцеї № 2 імені В’ячеслава Єрка Подільського району м. Києва за адресою: вул. Копилівська, 36» «Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні ...
більше
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0d481923d0f442059f7080a9ec1b771c
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:13
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
220 654,02 грн. з ПДВ
Сума:
220 654,02 грн. з ПДВ
183 878,35 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
SCAN0000.PDF
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:07
Назва документу
договiр на погодження Лiцей 2 (1).zip
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:07
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:08
Допомога ЗСУ