UA-2026-07-30-004252-a-a1
Договір №216-П
Підписано КЕП/УЕП
«Поточний (аварійний) ремонт покрівлі в Ліцеї № 19 «ЮНІТІ» Подільського району м. Києва за адресою: вул. Білицька, 55» «Згідно код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»...
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
adc062d2a5ad46498d2618faeeebc75b
Дата останніх змін:
31.08.2026 14:43
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
919 439,84 грн. з ПДВ
Сума:
919 439,84 грн. з ПДВ
766 199,87 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договiр на погодження Лiцей 19 (1).zip
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:38
Назва документу
SCAN0005.PDF
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 14:37
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 14:38
Допомога ЗСУ