UA-2026-08-10-003186-a-a1
Договір №01
Підписано КЕП/УЕП
Шафа холодильна
ДК 021:2015 код 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Шафа холодильна)...
Організатор:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
83fc917c8b0a4f8f8d73eb7d019dbd86
Дата останніх змін:
28.08.2026 10:42
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
83 871,60 грн. з ПДВ
Сума:
83 871,60 грн. з ПДВ
69 893,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 10:28
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 10:36
Допомога ЗСУ