UA-2026-08-10-007756-a-a1
Договір №2П
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з організації харчування Одеського ліцею «Ланжеронівський» Одеської міської ради, код 55520000-1 Кейтерингові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника...
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
dc8c2a1346cf4267a31e9fb73df6b418
Підписант Організатора
Повна інформація
Дата останніх змін:
28.08.2026 08:31
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
4 748 453,00 грн. без ПДВ
Сума:
4 748 453,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 08:08
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 08:25
Допомога ЗСУ