UA-2026-08-05-011957-a-a1
Договір №216
Підписано КЕП/УЕП
Автозапчастини до DAF XF 105.460 Vin: XLRTE47MS0E762830; Автозапчастини до DAF FT CF 85.410 Vin: XLRTE85MC0E804682...
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6dfc4c1867024be28c80e71822128f93
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:42
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
31 740,00 грн. без ПДВ
Сума:
31 740,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір №216
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:39
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:40
Допомога ЗСУ