UA-2026-07-22-003988-a-a1
Договір №107Д
Підписано КЕП/УЕП
Захищений ящик типу RACK-контейнер 6U з додатковими аксесуарами для монтажу
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2d644f4884b84ca2b659acd960a9e043
Дата останніх змін:
28.08.2026 14:56
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
949 989,60 грн. з ПДВ
Сума:
949 989,60 грн. з ПДВ
791 658,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 14:43
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 14:50
Допомога ЗСУ