UA-2026-08-05-002188-a-a1
Договір №254-26
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування копіювальної та розмножувальної техніки, перезарядки та відновлення картриджів...
Дата підписання:
28.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f8d03d8e65214c7cb18e88bb8b7087cc
Дата останніх змін:
28.08.2026 16:03
Діє
Період дії договору:
з 28.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
19 086,00 грн. з ПДВ
Сума:
19 086,00 грн. з ПДВ
15 905,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
28.08.2026 15:57
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
28.08.2026 15:59
Допомога ЗСУ