UA-2026-08-02-000117-a-a1
Договір №111
Підписано КЕП/УЕП
Євроруберойд
Організатор:
Дата підписання:
30.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a6aa3efc1cbb43e08aa8437e23800ea1
Дата останніх змін:
31.08.2026 15:43
Діє
Період дії договору:
з 30.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
457 920,00 грн. з ПДВ
Сума:
457 920,00 грн. з ПДВ
381 600,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір №111 про постачання товару
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 15:35
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 15:37
Допомога ЗСУ