UA-2026-07-31-008152-a-a1
Договір №78
Підписано КЕП/УЕП
Запасні частини до автомобілів
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
7d94b9ea1cd549ee8f6387ae100c55d9
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:42
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
15 800,00 грн. без ПДВ
Сума:
15 800,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:39
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
31.08.2026 12:38
Допомога ЗСУ