UA-2026-08-10-001687-a-a1
Договір №451
Підписано КЕП/УЕП
Генератор дизельний EASY POWER DG7500SE
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
31.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 31120000-3 Генератори
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ed6d4903d1c049fa970f6732d0d3e9ed
Дата останніх змін:
31.08.2026 12:31
Діє
Період дії договору:
з 31.08.2026 до 01.12.2026
Початкова сума:
388 500,00 грн. без ПДВ
Сума:
388 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
451.pdf
-
Дата модифікації
31.08.2026 12:28
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
31.08.2026 12:31
Допомога ЗСУ