UA-2026-08-06-005172-a-a1
Договір №624
Підписано КЕП/УЕП
Молоко незбирне згущене з цукром ж/б 370г
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 15511600-9 Згущене молоко
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0976aad13d6f4fd5ab54a52775d7ce1c
Дата останніх змін:
11.08.2026 10:42
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
12 372,00 грн. з ПДВ
Сума:
12 372,00 грн. з ПДВ
10 310,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
12 372,00 грн. з ПДВ
10 310,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
06.08.2026 13:51
Назва документу
Обгрунтування
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
06.08.2026 13:51
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
06.08.2026 13:51
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
11.08.2026 10:42
Допомога ЗСУ