UA-2026-08-05-009067-a-a1
Договір №501/26-М
Підписано КЕП/УЕП
Послуги в сфері метрологічного забезпечення калібрування засобів вимірювальної техніки
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
bbe968834b024da38619302bb6582de3
Дата останніх змін:
10.08.2026 11:10
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 752,00 грн. з ПДВ
Сума:
1 752,00 грн. з ПДВ
1 460,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 752,00 грн. з ПДВ
1 460,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
10.08.2026 11:10
Допомога ЗСУ