UA-2026-08-05-001177-a-a1
Договір №59
Підписано КЕП/УЕП
Замки, ключі та петлі
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44520000-1 Замки, ключі та петлі
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
cd21cb9940724e4f9398b627f2ce345f
Дата останніх змін:
11.08.2026 09:37
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
9 055,00 грн. без ПДВ
Сума:
9 055,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
9 055,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
дог 59.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 09:39
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
11.08.2026 09:37
Допомога ЗСУ