UA-2026-08-05-000727-a-a1
Договір №33ТЛБЗ-15085/26
Підписано КЕП/УЕП
Бензин А-95
Учасник:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
79ac840519e34f4e9118fcf089196aa6
Дата останніх змін:
25.08.2026 13:23
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
98 402,30 грн. з ПДВ
Сума:
98 402,30 грн. з ПДВ
82 001,92 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
98 402,30 грн. з ПДВ
82 001,92 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір ОККО СЕРВІС.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 09:16
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
25.08.2026 13:23
Допомога ЗСУ