UA-2026-08-05-000386-a-a1
Договір №189
Підписано КЕП/УЕП
Двигуни та їх частини
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34310000-3 Двигуни та їх частини
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
ca4e62c41ca449a7b278a48ae8866528
Дата останніх змін:
10.08.2026 08:28
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
560,00 грн. без ПДВ
Сума:
560,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
560,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 189.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 08:48
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
10.08.2026 08:28
Допомога ЗСУ