UA-2026-08-05-000309-a-a1
Договір №189
Підписано КЕП/УЕП
Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 34320000-6 Механічні запасні частини, крім двигунів і частин двигунів
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a5410de09c9a429490f0e3f160a27fbf
Дата останніх змін:
10.08.2026 08:27
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
18 660,00 грн. без ПДВ
Сума:
18 660,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
18 660,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Договір 189.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 08:40
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
10.08.2026 08:27
Допомога ЗСУ