UA-2026-08-05-000117-a-a1
Договір №56
Підписано КЕП/УЕП
Медикаменти та перевязувальні матеріали
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 33690000-3 Лікарські засоби різні
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2d34196d99654267937e54cc9394ccdc
Дата останніх змін:
11.08.2026 09:36
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
2 965,19 грн. з ПДВ
Сума:
2 965,19 грн. з ПДВ
2 771,20 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
2 965,19 грн. з ПДВ
2 771,20 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
дог 56.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
05.08.2026 08:05
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
11.08.2026 09:36
Допомога ЗСУ