UA-2026-08-04-008268-a-a1
Договір №69
Підписано КЕП/УЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вулицях Виноградна, Центральна, Партизанська в с. Маркевичеве Березівського району Одеської області...
Учасник:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
98e8be5aa7834adeb3dee1dde0c4e7e6
Дата останніх змін:
12.08.2026 15:39
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
95 811,65 грн. з ПДВ
Сума:
95 811,65 грн. з ПДВ
79 843,04 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
95 811,65 грн. з ПДВ
79 843,04 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Локальний кошторис
Додатки до договору
Дата модифікації
04.08.2026 14:58
Назва документу
Дефектний акт
Додатки до договору
Дата модифікації
04.08.2026 14:58
Назва документу
Договірна ціна
Додатки до договору
Дата модифікації
04.08.2026 14:58
Назва документу
ЄДР
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 14:58
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 14:58
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
12.08.2026 15:39
Допомога ЗСУ