UA-2026-08-04-008153-a-a1
Договір №№ 129/2026
Підписано КЕП/УЕП
Придбання матеріалів для поточного ремонту системи теплопостачання: Крани в асортименті, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4213 1110-0 «Клапани радіаторів центрального опален...
більше
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 42131110-0 Клапани радіаторів центрального опалення
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
6403e9e509d043a7a4de02b4ac824f85
Дата останніх змін:
12.08.2026 11:15
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
36 788,00 грн. без ПДВ
Сума:
36 788,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
36 788,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП Скоробогатова С.В...pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 14:49
Назва документу
Договір сканований Скоробогатова 129 Крани.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 14:49
Назва документу
Скоробогатова 129 Крани 36788_00 дксу Богд.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
12.08.2026 11:13
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
12.08.2026 11:15
Попередні версії
Допомога ЗСУ