UA-2026-08-04-006906-a-a1
Договір №78514725
Підписано КЕП/УЕП
Послуги проведення незалежної оцінки арештованого майна по виконавчому провадженню
Учасник:
Дата підписання:
29.07.2026
Категорія:
ДК 021:2015 79310000-0 Послуги з проведення ринкових досліджень
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
8a6ad8f865394c6bb283ee217cc23e02
Дата останніх змін:
14.08.2026 13:11
Виконано
Період дії договору:
з 29.07.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
3 400,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 14:08
Назва документу
Договір
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 14:08
Назва документу
Платіжна інструкція
-
Дата модифікації
14.08.2026 11:57
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
14.08.2026 13:11
Допомога ЗСУ