UA-2026-08-04-006654-a-a1
Договір №АПГ308
Підписано КЕП/УЕП
Послуги з технічного обслуговування і ремонту спецтехніки (CATERPILLAR 432F2), (ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання...
більше
Організатор:
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
b913dfd2bd13476c96e7c6e8d2a02948
Дата останніх змін:
07.08.2026 14:59
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
5 600,00 грн. з ПДВ
Сума:
5 600,00 грн. з ПДВ
4 666,67 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
5 600,00 грн. з ПДВ
4 666,67 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про кінцевого бенефеціарного власника.docx
Додатки до договору
Дата модифікації
04.08.2026 13:48
Назва документу
sign.p7s
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
07.08.2026 14:59
Допомога ЗСУ