UA-2026-08-04-005681-a-a1
Договір №№ 127/2026
Підписано КЕП/УЕП
Придбання матеріалів для поточного ремонту системи теплопостачання: Радіатори Koer bimetal в асортименті, (номенклатурна позиція предмета закупівлі, код ДК 021-2015: 4462 1110-3 «Радіатори і котли д...
більше
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44621110-3 Радіатори для систем центрального опалення
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
f5a278b8f03640ebbcdf1ce85f205512
Дата останніх змін:
12.08.2026 11:12
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
32 640,00 грн. без ПДВ
Сума:
32 640,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
32 640,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП Скоробогатова С.В...pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 12:59
Назва документу
Договір сканований Скоробогатова 127 Радіатори.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 12:59
Назва документу
Скоробогатова 127 РАДІАТОРИ 32640_00 дксу Богд.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
12.08.2026 11:11
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
12.08.2026 11:12
Попередні версії
Допомога ЗСУ