UA-2026-08-04-005072-a-a1
Договір №20227-02-Пр-26/2
Підписано КЕП/УЕП
Виконання роботи з прийняття рішення за результатами моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду ВИПРОБУВАЛЬНОГО ЦЕНТРУ РАДІ...
більше
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 71730000-4 Послуги промислового контролю
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
89384097e0a84fd3b7c5b3c5729567d1
Дата останніх змін:
11.08.2026 13:22
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2027
Початкова сума:
32 400,00 грн. з ПДВ
Сума:
32 400,00 грн. з ПДВ
27 000,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
32 400,00 грн. з ПДВ
27 000,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Інформація про КБВ
-
Дата модифікації
04.08.2026 12:42
Назва документу
Підписаний контракт
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 12:42
Назва документу
Протокол про визначення переможця
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 12:42
Назва документу
Акт надання послуг
Додатки до договору
Дата модифікації
11.08.2026 13:19
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
11.08.2026 13:22
Попередні версії
Допомога ЗСУ