UA-2026-08-04-004745-a-a1
Договір №№ 126/2026
Підписано КЕП/УЕП
Змішувач водонагрівальний «GRUNHELM», номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК 021-2015: 4441 1100-5 «Водопровідні крани», виробництво Китай...
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44411100-5 Водопровідні крани
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
2c40108e79e545fcb2a56c4176d8d84d
Дата останніх змін:
07.08.2026 09:01
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
1 550,00 грн. без ПДВ
Сума:
1 550,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
1 550,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Витяг з ЄДР ФОП Андрющенко О.С..pdf
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
04.08.2026 12:11
Назва документу
Договір сканований Андрющенко 126 Кран водонагрівальний.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
04.08.2026 12:11
Назва документу
Андрющенко 126 Змішувач 1550_00 нсзу.pdf
Додатки до договору
Дата модифікації
07.08.2026 08:58
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
-
Дата модифікації
07.08.2026 09:01
Попередні версії
Допомога ЗСУ