UA-2026-08-04-003600-a-a1
Договір №120-08/2026
Підписано КЕП/УЕП
Державний прапор
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 35820000-8 Допоміжне екіпірування
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
a4f67d4fb91444f0a27f95534e616b67
Дата останніх змін:
20.08.2026 16:46
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
44 710,00 грн. без ПДВ
Сума:
44 710,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
44 710,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Повідомлення про оплату
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
20.08.2026 16:45
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
20.08.2026 16:46
Допомога ЗСУ