UA-2026-08-03-008140-a-a1
Договір №141-26
Підписано КЕП/УЕП
ДК 021:2015 код 44330000-2 Будівельні прути, стрижні, дроти та профілі (Арматура будівельна для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")...
Договір укладається без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару, керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і ...
більше
Організатор:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 44331000-9 Прути
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
0e16ed1186c64e529c4c298f1bc10e0e
Дата останніх змін:
28.08.2026 15:18
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
10 296,72 грн. з ПДВ
Сума:
10 296,72 грн. з ПДВ
8 580,60 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
10 296,72 грн. з ПДВ
8 580,60 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
Дог.№141-26 від 03.08.2026.pdf
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 15:17
Назва документу
Інформація про кінцевих бенефіціарних власників постачальника.pdf
Повідомлення про договір
Дата модифікації
03.08.2026 15:17
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
28.08.2026 15:18
Допомога ЗСУ