UA-2026-07-29-007420-a-a1
Договір №ВСТ-3522/396
Підписано КЕП/УЕП
Дизельне паливо
Дизельне паливо
Організатор:
Дата підписання:
04.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
bd363564638b4c1790e5829a5da935d1
Дата останніх змін:
24.08.2026 09:39
Виконано
Період дії договору:
з 04.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
36 984,00 грн. з ПДВ
Сума:
36 984,00 грн. з ПДВ
30 820,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
36 984,00 грн. з ПДВ
30 820,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
договір
-
Дата модифікації
05.08.2026 11:17
Назва документу
платіжка
-
Дата модифікації
24.08.2026 09:31
Назва документу
sign.p7s
Попередні версії
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
24.08.2026 09:39
Попередні версії
Допомога ЗСУ