UA-2026-08-03-001658-a-a1
Договір №27/06
Підписано КЕП/УЕП
Офісне устаткування та приладдя різне
Учасник:
Дата підписання:
03.08.2026
Категорія:
ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
№ тендеру:
Номер у Prozorro:
ID договору у Prozorro:
eb66bb140ce04a6eae0d22834b311c27
Дата останніх змін:
06.08.2026 13:39
Виконано
Період дії договору:
з 03.08.2026 до 31.12.2026
Початкова сума:
25 500,00 грн. без ПДВ
Сума:
25 500,00 грн. без ПДВ
Сплачена сума:
25 500,00 грн. без ПДВ
Номенклатура
Номенклатури
Обрано позицій: -
№
Умови оплати
Умови поставки
Документація
Назва документу
Тип документу
Дата модифікації
Назва документу
обгрунтування
Оголошення про проведення закупівлі
Дата модифікації
03.08.2026 10:33
Назва документу
договір
Підписаний договір
Дата модифікації
03.08.2026 10:33
Назва документу
sign.p7s
-
Дата модифікації
06.08.2026 13:39
Допомога ЗСУ